ארונות חדרי ילדים

 

לילדים שלנו, צעירים ככל שיהיו, כמות אדירה של משחקים, בגדים, נעליים ואביזרים אחרים. עבור כל אלו יש למצוא פתרונות אחסון אידיאליים במרחב חדר הילדים. ארונות ילדים המיוצרים למטרה זו מצליחים לעשות סדר בבלגן.

 

ארונות לחדרי ילדים מבית גזע העץ

 

כאשר בוחרים ארונות לחדרי ילדים יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים: איכות בלתי מתפשרת על חומרי גלם ושימוש בעץ מלא לשמירה על ארונות הילדים לאורך שנים ארוכות, רמת גימור גבוהה, מערכת מדפים ומגירות בעלת אופי דינאמי המאפשרת שינויים (הגדלה או הקטנה של גודל כל מדף בהתאם) וכן נוחות מקסימלית בפירוק והרכבה.

על יופי ועל אופי

 

יופי הוא כידוע עניין של טעם, לכן על מנת להצליח להתאים את הרהיט הנכון ביותר עבורכם עליכם לבחור את הארונות לחדרי הילדים על פי הקונספט העיצוב של החדר ועל פי טעמכם. גם קולו של הילד יכול לבוא לידי ביטוי בבחירת הצבעים למשל. במהלך החיפוש אחר ארונות ילדים ואחר ריהוט בכלל תוכלו להיעזר במעצבים ובנציגי השירות בחנות.

 

ראו עוד רהיטים בגזע העץ: כוורות ומדפים לחדרי ילדים , מיטות נוער מעוצבות

 

אנו בחברת "גזע העץ" עומדים לרשותכם בכל עת!

 

אנו בחברת "גזע העץ" מזמינים אתכם לבוא לבקר ולהתרשם ממגוון הרהיטים שבאולם התצוגה: חדרי ילדים ונוער (קומפלט), מיטות, שולחנות, כוורת, ארונות לחדרי ילדים, ארונות קיר מעץ, כונניות, שידות, מדפים וכדומה. ולזכות בייעוץ מלא ובמתן פתרונות ורעיונות יצירתיים לעיצוב חדרי ילדים ונוער בכל גודל ובכל מיקום.

צרו עמנו קשר בכל עת ונשמח לעזור 03-9606780.

 
   

חדשות ועדכונים

 

 
 
 
קידום אתרים בגוגל כל הזכויות שמורות NTT - בניית אתרים